Leden 2017

NOVÝ ROK, NOVÝ ZAČÁTEK

5. ledna 2017 v 19:58 | Michaela |  NEWS
KRÁSNÝ ČTVRTEČNÍ VEČER. Konečně jsem zase našla nějaké to odhodlání a po dlouhé době se ozývám. Berme to jako můj nový začátek. Tak. A já to budu brát jako takové svoje novoroční předsevzetí. Bod první (a poslední) - věnovat se blogu naplno. Žádná jiná předsevzetí nemám a asi jsem si nikdy žádné nedala. Znám se a vím, že jsem lenoch a stejně bych to nedodržela.


V tomto článku bych chtěla všem popřát do nového roku jenom to nejlepší a nejkrásnější. Hodně štěstí, hlavně zdraví protože to je nejdůležitější. Taky Vám přeji spoustu úspěchů ať už se to týká čehokoliv. Spoustu splněných přání. Buďte tím kým chcete být a bojujte za své sny. Obklopujte se lidma na kterých Vám zaleží a se kterýma je Vám hezky. A hlavně buďte štastní. Doufám, že jste do nového roku vykročili tou správnou nohou a bude Vás potkávat jen to hezké. Takže. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2017!

Asi ani nechci hodnotit svůj rok 2016. Stalo se toho spoustu. Všichni si stejně nejradši necháváme jen ty hezké vzpomínky. Ani já nebudu vyjímkou. A být s lidmi, které milujete a kteří milují Vás to je nejvíc..

S láskou Michaela.